USŁUGI

FRYZJERSTWO I STYLIZACJA

STRZYŻENIE


  Strzyżenia damskie i męskie
Strzyżenie, naszym zdaniem, to nie obcinanie włosów, to indywidualne dobieranie fryzury do kształtu twarzy, głowy i możliwości włosów.
Nie korzystamy z pomocniczych zdjęć i katalogów, fryzury tworzymy sami. Nasze cięcia są dość charakterystyczne. Wyróżnia je oryginalność, ciekawa forma i wygoda nacodzień.
Zachęcamy do naszych pomysłów i rozwiązań, ale ostateczne zdanie zawsze należy do Klienta.


KOLORYZACJA


Większość koloryzacji w naszym salonie wykonywana jest farbami bez amoniaku. Bardzo często są to odżywki koloryzujące różnych firm, dobierane indywidualnie do struktury włosa. Często łączymy naturalność z elegancją, ale nie boimy się odważnych a nawet kontrowersyjnych koloryzacji.
Naszym zdaniem, kolor ma poprawiać wygląd włosów, a nie być wymuszony.


  Farbowanie
Nakładanie jednego koloru na całość włosów w celu uzyskania jednolitej barwy. Polecany osobom, które chciałyby uzyskać intensywny, zdecydowany kolor.


  Baleyage
Farbowanie od 40 do 60 procent włosów, wybieranych w formie cienkich pasm.


  Makijaż
Farbowanie włosów w 100 procentach dwoma, trzema lub czterema kolorami nie różniącymi się znacząco od siebie. Dzięki temu zabiegowi uzyskujemy naturalny a jednocześnie ciekawy wygląd włosów.


MODELOWANIE


  Układanie włosów
Nadawanie fryzurom pożądanego kształtu bezpośrednio po strzyżeniu i koloryzacji a także na specjalne życzenie Klienta np. tuż przed ważnym spotkaniem.


  Fryzury ślubne i wieczorowe
Fantazyjne i eleganckie upięcia wykonane z wyobraźnią, trwałe i dobrane do szczególnych okazji i oczekiwań.


KURACJE


  Ampułki
Stosujemy wiele rodzajów ampułek do różnych problemów z włosami w celu poprawy ich kondycji.


  Maska nawilżająca
Przeznaczona do włosów suchych zmęczonych zabiegami (rozjaśnianie) lub farbowanych w celu podtrzymania intensywności koloru.


  Kuracja pielęgnacyjna do włosów zniszczonych
Wyróżniamy pięć kuracji, w zależności od włosów i oczekiwań Klienta:

I. Wzmocnienie i odbudowa. Przeznaczona dla włosów delikatnych i słabych.
II. Wzmocnienie i wyrównanie struktury. Przeznaczona dla włosów delikatnych i wrażliwych.
III. Wzmocnienie i pielęgnacja. Przeznaczona dla włosów delikatnych i przeciążonych.
IV.Gładkość i przywrócenie równowagi. Przeznaczona dla włosów przeciążonych i łamliwych.
V. Elastyczność i odbudowa. Przeznaczona dla włosów zniszczonych z łamliwymi końcówkami.


PROSTOWANIE


  Prostowanie chemiczne
Trwałe prostowanie włosów naturalnych lub farbowanych, z wyjątkiem rozjaśnianych. Zabieg ten utrzymuje się od sześciu do dziesięciu miesięcy nadając połysk i idealnie proste włosy. Stosowany na włosach puszystych i trudnych do ujarzmienia Skierowany do osób, które poświęcają zbyt dużo czasu na prostowanie żelazkiem.


  Prostowanie keratyną
Zabieg przeznaczony do włosów rozjaśnianych, puszystych i bardzo zniszczonych. Polega na instalowaniu się cząsteczek keratyny we włosie, dzięki czemu struktura włosa wyrównuje się. Keratyna jako naturalny budulec w połączeniu z wysoką temperaturą w jakiej wykonuje się zabieg, instaluje się na tyle głęboko, że włosy utrzymują swoją formę od dwóch do czterech miesięcy. Przez cały ten okres są wyraźnie uspokojone i wygładzone. Nigdy nie osiągają efektu idealnie prostych włosów, dzięki czemu zachowują swoją objętość oraz naturalność.